Яценко пропонує "шахраю Полякову" перевибори на окрузі за 13 % акцій "Уманьхлібу"

Яценко пропонує "шахраю Полякову" перевибори на окрузі за 13 % акцій "Уманьхлібу" Народний депутат України Антон Яценко, котрий так близько до серця прийняв історію з акціями «Уманьхлібу», відгукнувся на ідею свого опонента, депутата Уманської міськради Максима Полякова. Той пообіцяв почати збір підписів за дострокове припинення депутатських повноважень Яценка.
У зверненні Яценка до громади Умані, зокрема, зазначається: «...так званий опозиціонер, шахрай Максим Поляков закликає мене достроково припинити депутатські повноваження.
Як народний депутат України, якого ви обрали, вимагаю від негідника Полякова негайно повернути колективу заводу «Уманьхліб» вкрадені акції. Також заявляю, що я готовий піти на безкомпромісний крок - піти на перевибори (і вдруге їх виграти у шахрая Полякова), в обмін на те, що він поверне вкрадені 13 % акцій колективу заводу «Уманьхліб».
Знаючи жагу до влади Максима Анатолійовича Полякова, навіть і за таких умов це не дасть можливості повернути акції працівникам заводу».
Від Провінції: навіщо тоді йти на перевибори?
13.02.2014 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:06 05.08.2014 fvgjjl:
Розібралися уже з акціями. Тепер люди знають, що керівник один. З боргами розрахувалися, виплатив заробітню плату.
21:44 04.08.2014 dgfbuujk:
Хороша новина, якість хліба покращилась до минулої, я пишаюсь цим, поскільки давно ми хотіли, щоб нашу працю цінували. Повертаються старі клієнти, продажі хліба ростуть.
22:45 02.08.2014 dgfbuujk:
Ні Яценко, ні Бевз, ні Поляков більше не завада. Зараз керівник по документам і фактично Кисіль. Нарешті один.
17:08 01.08.2014 fvgjjl:
І я такої думки, як і Ви. За Яценка промовчу, а хочу добре відізватись про Кисіля А. І. котрий піднімає на ноги завод, швидкими і зваженими діями. Напевно такий і повинен бути справжній керівник. Впровадження, які він вводить, говорить про те, що він на своєму місці.
18:27 31.07.2014 dgfbuujk:
Піариться на цій темі, не голосуватиму про нього. Яценко взагалі не в темі. Там проблеми із-за О. Бевз, котра заборгувала багато. А зараз нове керівництво розхльобує те, що місяцями наскладалось.