Завтра в Черкасах на Соборній відбудеться попереджувальний страйк проти режиму Януковича

Завтра на Соборній площі в Черкасах відбудеться акція в рамках Всеукраїнського попереджувального страйку на знак протесту проти режиму Януковича. Про це 12 лютого під час прес-конференції повідомив голова Черкаської обласної організації партії «Удар» Віталій Іляшенко.
– Влада здійснила спробу конституційного перевороту та зробила замах на конституційні права громадян і як результат – розпочала війну проти власного народу. Тому «Удар» вирішив оголосити Всеукраїнський страйк, метою якого є не лише прагнення притягнути до відповідальності «охоронців режиму» Тулуба чи Януковича, а прагнення створити систему, за якої зникнуть ризики диктатури, – повідомив Іляшенко.
Новостворений Черкаський страйковий комітет очолив голова ГО «Черкаси – твій дім» Петро Чернявський, а заступниками обрані депутати Черкаської обласної ради Наталія Старікова (голова комісії з питань бюджету та соціальної політики обласної Народної ради) та Юрій Громовський (голова комісії з питань охорони законності, правопорядку та боротьби з корупцією ЧОНР).
Страйком закликає усіх небайдужих черкащан долучитися до Всеукраїнського попереджувального страйку, який відбудеться завтра об 11.00 на Соборній площі. У кого немає змоги прийти – може страйкувати на робочому місці технічною перервою з 11.00 до 12.00. Повідомляється, що близько 10 підприємств підтримали ідею страйку.
12.02.2014 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter