Поляков обіцяє почати збір підписів за позбавлення Антона Яценка мандата нардепа

Поляков обіцяє почати збір підписів за позбавлення Антона Яценка мандата нардепаДепутат Уманської міської ради Максим Прляков продовжує запеклу боротьбу з нардепом-регіоналом Антоном Яценко. Щойно на Фейсбук він розмістив звернення до опозиційних депутатів з вимогою засудити дії Яценка.
В першу чергу звертаюсь до опозиційних депутатів – пише Поляков. - Шановні Миколо Томенко, Ірино Геращенко, Юрію Сиротюку, Леоніде Даценко!!!
прошу Вас допомогти зупинити АГРЕССОРІВ у Верховній Раді!
Звертаюсь до мажоритарних та позафракційних народних депутатів від Партії регіонів на Черкащині – шановні Володимире Зубику, Валентине Ничипоренко, Вікторе Тимошенко прошу Вас допомогти зупинити агресивного яструба регіоналів - Яценка!
Я, ЯК АКТИВІСТ Євромайдану у зв’язку з заявою народного депутата від Партії регіонів Антона Яценка щодо введення в країні надзвичайного стану та силового розгону Майдану, а також голосування за диктаторські закони у Верховній Раді звертаюсь, до Вас, до народних депутатів виступити проти таких заяв, які можуть привести до громадянської війни не дати такому ганебному явищу бути присутньому Верховній Раді!
У зв’язку з цим, закликаю вас вплинути, щоб такий депутат як Антон Яценко склав свої повноваження! Вважаю своїм громадянським обов’язком від 200 виборчого округу, а також як члена політради ВО «Батьківщина» – створити команду по збору підписів за дострокове припинення повноважень Антоном Яценком, адже депутати які виступають за дії, які можуть призвести до кровопролиття, не можуть керувати країною! А Вас народних депутатів та колег прошу створити усі умови, щоб Антон Яценко відчув, що таким як він, не місце у Верховній Раді!
Я переконаний, що для кожного регіонала – мажоритарника ми повинні на окрузі реагувати таким чином, щоб в разі голосування за антинародні закони – дорога на округ таким депутатам була закрита назавжди!
11.02.2014 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter