Прокурорська логіка: Якщо звільнять вулицю Грушевського в Києві, тоді черкаські заручники вийдуть на свободу...

Прокурорська логіка: Якщо звільнять вулицю Грушевського в Києві, тоді черкаські заручники вийдуть на свободу...«Звільнення підозрюваних у масових заворушеннях від кримінальної відповідальності чи покарання – це додаткова вимога Закону».
Про це сьогодні, на брифінгу повідомив прокурор області Геннадій Дем’яненко.
Як інформують у прес-службі прокуратури в Черкаській області, особлива увага була приділена роз’ясненню підстав та організації виконання Закону України «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».
«У прокуратурі області вже створена робоча група з метою забезпечення належного виконання Закону та ефективного розслідування кримінальних проваджень про злочини, пов’язані з масовими акціями протесту. Групу очолюю я, а до її складу входять мої заступники, начальники управлінь, відділів та старші прокурори прокуратури області», - зазначив прокурор області.
Він також пояснив, що є особливі вимоги Закону, з яких він набуває чинності:
По-перше, це звільнення всіх зайнятих приміщень органів державної влади та місцевого самоврядування на всій території держави. Працівники вказаних установ повинні без перешкод потрапити на свої міста.
По-друге, учасники масових акцій протесту у Києві повинні розблокувати транспортні комунікації на вулиці Грушевського, інші улиці, як у Києві, так і в інших населених пунктах України, крім тих, на яких відбуваються мирні акції протесту.
Закону вступає в дію лише після того, як на сайті Генеральної прокуратури України буде розміщена інформація Генерального прокурора України про виконання всіх вимог цього Закону.
«А звільнення підозрюваних у масових заворушеннях від кримінальної відповідальності чи покарання – це додаткова вимога Закону. І буде реалізована після того як він ступить в закону силу, а саме з 18 лютого цього року», - додав Геннадій Дем’яненко.
10.02.2014 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter