Уманський депутат Поляков може розколоти "Батьківщину" через акції "Уманьхлібу"

Уманський депутат Поляков може розколоти "Батьківщину" через акції "Уманьхлібу" Через скандал із акціями заводу «Уманьхліб», в якому фігурує член політради “ВО «Батьківщина» Максим Поляков, у головній опозиційній партії назріває розкол. Про це інформує Про Все.
«Хлібний скандал» в Умані набирає обертів. Позавчора працівники заводу «Уманьхліб», яких підтримали мешканці міста, вийшли на мітинг під стіни міської ради з вимогою повернути підприємству присвоєні у незаконний спосіб акції. Учора в Умані відбулась позачергова сесія міської ради, на якій було утворено тимчасову контрольну комісію міської ради з вивчення факту отримання цінних паперів ЗАТ ТК «Уманьхліб» депутатом Уманської міської ради Максимом Поляковим.
«Керівництво обласної організації «Батьківщина» звернулося як до Полякова, так до керівництва партії та поінформувало про придбання акцій, на нашу думку, шляхом уведення в оману керівництво заводу, оскільки посилання Полякова на Томенка, Соболєва, Москаля та інших депутатів є не просто брехнею, а цинічним обманом. Якщо до понеділка Поляков не поверне акції, я клопотатиму про виключення його з «Батьківщини», – заявив ще минулого тижня нардеп Микола Томенко.
Наразі нардепи Микола Томенко та Сергій Соболев вимагають від політбюро партії виключити члена політради ВО «Батьківщини» Максима Полякова за незаконні дії із акціями заводу «Уманьхліб» з рядів партії. До керівництва партії звернулася і Черкаська обласна організація “ВО “Батьківщина” – також просять виключити Полякова з партії.
«Рішення Черкаського бюро про виключення з партії Полякова – це важливе у політичному сенсі рішення для партії. Але більш важливо — захистити трудовий колектив даного підприємства. А тому наше завдання сьогодні і на рівні Черкаської області, і на рівні Києва – залучити правоохоронні органи для того, щоби повернути права трудовому колективу», — зазначив Микола Томенко, повідомляє “Про головне”.
Натомість їх колега по партії, народний депутат України Микола Мартиненко, за словами Миколи Томенка, протегує Максима Полякова. Зазначимо, що Мартиненко, як і Поляков, до лав “Батьківщини” встигли побувати у інших партіях. Мартиненко є “уламком” ліквідованої партї екс-президента Віктора Ющенка “Наша Україна”, а Поляков устиг побувати спершу у Партії регіонів, а потім у “Фронті змін”, і так і залишився досить “чужим” для опозиційної партії.
Втім, усі “тілорухи” щодо виключення Полякова з партії чомусь залишаються на рівні декларацій Миколи Томенка, який наразі серйозних посад після політичного шлюбу “Батьківщини” та “Фронту змін” у партії не обіймає. І далі справа не йде.
Тим часом працівники “Уманьхліба” заявили, що готові навіть пікетувати офісі лідера партії Арсенія Яценюка у Києві та його будинок у Нових Петрівцях із вимогою виключити Полякова з партії.
07.02.2014 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter