Три районні організації "Батьківщини" засудили "розкольника" Булатецького-старшого

Три районні організації "Батьківщини" засудили "розкольника" Булатецького-старшого Прес-служба черкаської «Батьківщини» поширила офіційну заяву голів партійних організацій Золотоноші (Оксана Собко), Монастирища (Костянтин Бондар), Умані (Людмила Кирилюк). Автори заяви присвятили її «питанню Булатецького-старшого». Текст заяви нижче.

Ми, керівники партійних організацій ВО «Батьківщина» Золотоноші, Монастирища та Умані, заявляємо, що колишній партієць ВО «Батьківщина» Микола Булатецький без нашого відома та згоди прикривається нашими іменами і використовує їх для розбрату та деструктиву у партії.
У своєму відкритому листі до Народного депутата України Миколи Томенка Булатецький зазначив, що за нашої підтримки він повідомляв йому (Народному депутату) про начебто співпрацю членів обласної партійної організації із головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом. Така інформація є неправдою та повною нісенітницею.
Варто наголосити на тому, що відкритий лист Булатецького є не першою і неодноразовою спробою заплямувати ім’я ВО «Батьківщина» та членів партії.
Вважаємо, що своїми публічними виступами та діями Микола Булатецький підриває авторитет як ВО «Батьківщина», так і опозиційних сил в цілому.
07.02.2014 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter