Черкаські мажоритарники Зубик, Яценко, Бобов, Нечипоренко і Поплавський підтримали "вибіркову" амністію у варіанті Януковича

Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому законопроект нардепа від Партії регіонів Юрія Мірошниченка щодо амністії учасників акцій протесту.
За даний законопроект віддали голоси 232 народних депутати.
Документ передбачає, з одного боку, звільнення адміністратиіних будівель мітингувальниками — йдеться про органи місцевого самоврядування і органи виконавчої влади. Також йдеться про звільнення автошляхів.
За даними офіційного порталу Верховної Ради, за результатами поіменного голосування про проект Закону про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань (№4021-3) - за основу та в цілому проголосували такі черкаські мажоритарники: Михайло Поплавський, Володимир Зубик, Антон Яценко, Геннадій Бобов, Валентин Нечипоренко.
Як відомо, перед голосування у фракції ПР стався бунт, 52 депутати мали намір підтримати відповідний законопроект опозиції.
Він вимагав голосування за проект Мірошниченка, погрожував розпуском Ради.
Після того, як до парламенту приїхав Президент Віктор Янукович, провладні депутати вирішили підтримати варіант Юрія Мірошниченка.
30.01.2014 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter