Посли Німеччини та Великобританії влаштували демарш Кожарі за брехню про події в Києві

Посли Великобританії і Німеччини розкритикували міністра закордонних справ Леоніда Кожару за поведінку на зустрічі з дипломатами і інформацію щодо події у Києві.
"Я такого ще не бачив. Обурені посли Британії і Німеччини відверто розкритикували Кожару і Лукаш", - написав Азад Сафаров у себе в Facebook.
"Ви нам тут голлівудські фільми показуєте, а ми навіть слова не можемо сказати. Ви 67 хвилин виступали, але жодного разу не висловили жалю щодо смерті 2 людей", - переповів він слова дипломатів.
У свою чергу, журналіст Сергій Сидоренко написав у Facebook: "Респект європейським послам!!! Мегареспект! Окремо величезне спасибі послові Німеччини Вайлю, послові Великобританії Смиту".

За його словами, "Кожара, Лукаш, Ратушняк (заступник голови МВС) і дядько з СБУ спробували влаштувати цирк на зустрічі з дипломатами у МЗС, виваливши послам купу інформації, найчастіше відверто брехливої".
"Закон про диктатуру в них (влади) європейський, вогнепальна зброя не застосовувалася, у журналістів взагалі ніхто не стріляв. І після цієї ганебної лекції Кожара спробував устати й піти, не слухаючи дипломатів", - повідомив Сидоренко.

"У тих була буквально хвилина для відповіді й вони виступили гідно, сказавши й про те, що країна на грані переходу через точку неповернення, і про те, що вони чули брехню, й про те, що вони обурені", - зазначив журналіст.
"Більше того, Вайль сказав, що минулою ночі рубікон уже перейдено. І про загибель двох людей, звісно, теж нагадали. І обурилися тим, що міністри навіть не згадали про них. Це виглядало недипломатично, але дуже відповідало моменту. Респект!", - наголосив він.
Українська правда
22.01.2014 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter