"Свобода" створює по Черкащині районні "Майдани"

18 січня в Звенигородці, Золотоноші, Смілі та Каневі з ініціативи місцевих організацій ВО "Свобода" було утворено низку місцевих громадських організацій ВО "Майдан".
У Звенигородці відбулися установчі збори та віче, на яких краяни ухвалили рішення створити об'єднане Звенигородське і Ватутінське відділення ГО ВО "Майдан". У Раду цього об'єднання увійшли представники місцевої організації ВО "Свобода", різних громадських організацій, громадські активісти та науковці краю.
Такі ж збори та віче відбулися у Смілі. У створенні місцевого відділення ВО ГО "Майдан" активну участь взяли представники Смілянської міської та районної організацій ВО "Свобода", представники инших опозиційних сил міста і району, а також громадських організацій міста. Керівником Смілянського відділення громадської організації ВО "Майдан" обрано голову Смілянської міської організації ВО "Свобода" Володимира Салова.
У Каневі з ініціятиви місцевих свободівців на центральному майдані Тараса Шевченка відбулося Народне віче в підтримку центрального Майдану, на якому всі учасники підтримали створення Канівського відділення громадської організації Всеукраїнського об'єднання "Майдан", а також проголосували за вимоги скасувати антинародні закони, ухвалені Верховною Радою 16 січня, перезавантаження всіх гілок влади, зміни державної системи з диктатури на демократію та незмінности курсу України на Европу. Також на зборах було ухвалено низку звернень, що стосуються місцевих проблем; зокрема з питань медицини, перевиборів міського голови, Канівської ГАЕС та звіроферми "Норка".
У Золотоноші за участи місцевої "Свободи" та инших опозиційних партій, а також громадськості міста і району утворене міськрайонне відділення громадської організації Всеукраїнське об'єднання "Майдан". На загальних зборах, що відбулись на центральному майдані міста, обрана Рада та Президія відділення Майдану. До Президії увійшли два представника Золотоніської "Свободи".
Раніше, 29 грудня 2013 року за підтримки Уманської міської та районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", Ради громадських організацій Умані було створено Уманське відділення ГО ВО "Майдан".
20.01.2014 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter