Даценко вже написав заяву про вступ до фракції "Батьківщини". Але присягу поки що не прийняв

Даценко вже написав заяву про вступ до фракції "Батьківщини". Але присягу поки що не прийняв Свій перший парламентський день єдиний опозиціонер-мажоритарник від Черкащини Леонід Даценко, який переміг на 197-му проблемному окрузі, розпочав у ложі для гостей. Про це інформує Дзвін. Поки що він та чотири провладних переможці на довиборах 15 грудня минулого року за баталіями у Верховній Раді змушені спостерігати збоку, бо через заблоковану трибуну не можуть прийняти присягу.
“Я розумію, що вимоги опозиції до влади надзвичайно серйозні, тому згоден почекати із присягою, – прокоментував ситуацію Даценко. – Хоча передбачаю, що оскільки до цих вимог режим Януковича дослухається мало, то моє офіційне прийняття присяги може відтягнутись на невизначений термін, однак мені це не заважатиме працювати в опозиційній депутатській команді, і на своєму окрузі, і на Черкащині, адже так склалось, що я єдиний від області опозиціонер-мажоритарник. Зрештою, я робив цю роботу остванній рік і не маючи депутатського посвідчення”.
Утім, практично єдине обмеження для “нардепа без присяги” – голосування, бо система на його робочому місці не активована.
“Мені вже показали моє робоче місце. Буду працювати поряд із Андрієм Парубієм та Лесею Оробець. Я вже написав офіційну заяву у фракцію “Батьківщини” – вчора на вечірньому засідінні фракції. Визначився і з комітетом – хочу представляти опозицію і Черкащину у Комітеті аграрної політики та земельних відносин. Так мене орієнтували мої виборці, бо більшість проблем, з якими вони до мене звертаються, економічні і пов’язані із земельною сферою. Воно і зрозуміло, адже мій округ, та й в цілому Черкащина, – аграрний край”, – зазначив Даценко.
До речі, що він у парламенті не просто гість, можна було зрозуміти по яскравій вишиванці, яка стала однією із його виборчих візитівок.
“Я також не забув про свою обіцянку “набити пику Олійнику”. Це справді треба зробити, і не лише Олійнику, а всій антиукраїнській зграї Партії регіонів. І не просто набити пику, а відправити їх у політичне небуття. Саме тому сьогодні опозиція і блокує трибуну Верховної Ради, щоб дати ляпаса знахабнілим “мордовладцям” – домогтися відставки міністра внутрішніх справ Захарченка, який особисто причетний до побиття мирних громадян на акціях Євромайдану, відставки “хазаровського” антиукраїнського уряду, розігнати міліцейський “звіринець” усіляких “беркутів”, “барсів” та “грифонів” та примусити генпрокурора Пшонку пояснити країні, чому в нас не працюють закони, зокрема нещодавно прийнятий закон про амністію всіх затриманих на акціях протесту”, – зазначив депутат.
14.01.2014 20:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter