Полякати їжачка колючим дротом...Завтра Майборода пропонуватиме облраді висловити недовіру головному Герою Черкащини

Полякати їжачка колючим дротом...Завтра Майборода пропонуватиме облраді висловити недовіру головному Герою ЧеркащиниЯк інформує депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода, на завтрашній сесії Черкаської обласної ради вона має намір поставити питання про недовіру голові Черкаської ОДА Сергієві Тулубу. Відповідний проект рішення розміщено нижче.

Про недовіру голові Черкаської
обласної державної адміністрації
Тулубу С.Б.Відповідно до п.29 статті 43 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою захисту конституційних прав громадян на свободу слова, зібрань мирно, без зброї проводити мітинги, походи та демонстрації, на виконання доручень виборців про підтримку євроінтеграції, ст. 11, ч. 2 закону України «Про засади зовнішньої та внутрішньої політики», з метою ефективного використання бюджетних коштів обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Висловити недовіру голові Черкаської обласної державної адміністрації
Тулубу С.Б. за незабезпечення конституційних прав громадян на свободу слова, зібрань мирно, без зброї проводити мітинги, походи та демонстрації, не виконання доручень виборців про підтримку євроінтеграції, використання бюджетних коштів не на першочергові потреби громадян.
2. Звернутись до Президента України Януковича В.Ф. з пропозицією
розглянути доцільність перебування Тулуба С.Б. на посаді голови Черкаської обласної державної адміністрації.
Голова обласної ради В.П. Черняк
26.12.2013 17:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:39 26.12.2013 JILLY:
Звідки берутся такі самовпевнені гиндики? Не людина, а нафталінова шушара.