Булатецький і боксери хочуть дострокових виборів Черкаської міськради, бо там "бєздєльніки"

Булатецький і боксери хочуть дострокових виборів Черкаської міськради, бо там "бєздєльніки" Шосте скликання черкаської міської ради необхідно розпустити за незадовільну роботу та призначити позачергові вибори разом із перевиборами мера. Як інформують у прес-службі черкаського «Удару», про це на майдані у Черкасах заявили голова міського осередку політичної партії «УДАР» Андрій Кондратенко та депутат від ВО «Батьківщина» Микола Булатецький.
-Міська рада бездіяльна. Вже вдруге за останній місяць народні обранці ігнорують засідання. На останню сесію прийшло 17 із 60 депутатів і це при тому, що кінець року і у місті накопичилось багато проблем, - заявив Андрій Кондратенко. – Крім того жоден депутат ще не прозвітував про свою цьогорічну роботу. А все тому, що звітувати немає за що, бо робота не проводилась.
Андрій Кондратенко зауважив, що деякі містяни останній раз чули прізвище депутата свого округу у 2010 році, коли голосували за нього. А тому «УДАР» буде ініціювати розпуск цього скликання. Таку позицію підтримує Микола Булатецький.
- У міськраді «бєздєльніки», яких давно потрібно розпустити, але турбує момент перевиборів, які можуть сфальшувати і при владі опиняться ті самі нероби, - підсумував Микола Булатецький.
18.12.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter