Черкаські регіонали спростовують, що збирали членів комісій для інструктажу по фальсифікації виборів

Черкаська обласна організація Партії регіонів вимагає у члена політради «Батьківщина» Максима Полякова прилюдного вибачення і спростування його заяви стосовно змісту масового зібрання громадян, яке відбувалося 14 грудня в приміщенні Центру підвищення кваліфікації державних службовців. Про це йдеться в офіційній заяві ПР, яке надійшло на пошту Провінції

Політрада обласної організації Партії регіонів інформує, що в цей день партія не організовувала жодних масових акцій чи зібрань громадян за винятком участі членів активу ПР в урочистих заходах, присвячених 70-річчю визволення міста Черкаси від фашистських загарбників, - йдеться в заяві. - Тому заяви Максима Полякова стосовно «проведення представниками Партії регіонів «інструктажів» для членів виборчих комісій, спрямованих на фальсифікацію виборів», оприлюднені ним у засобах масової інформації, не відповідають дійсності, і є брехливою та наклепницькою інформацією.
Подібні заяви опозиціонера, які не містять жодних фактів та доказів, тільки доводять некомпетентність політика та підтверджують намір опозиційних сил зашкодити проведенню виборчого процесу та, в черговий раз, внести розбрат у суспільство. Це ще раз підтверджує невпевненість опозиції у своїй перемозі та їх бажання зірвати вибори на Черкащині.
Наголошуємо: владою Черкащини створено демократичні умови для забезпечення конституційних прав виборців!
Партії регіонів не висувала свого кандидата для участі у повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року. Це було свідоме рішення задля уникнення майбутніх закидів опозиції щодо надання переваги провладному кандидату.
Ми впевнені у свідомості та мудрості виборц інформаціюів та обранні достойного представника черкащан у Верховній Раді України!
Нагадаємо, що вчора ГО "Опора" поширила інформацію про те, як двом міжнародним спостерігачам з Канади, що прийшли до Центру підвищення кваліфікації державних службовців (в цьому приміщенні знаходиться офіс черкаських регіоналів) погрожували розбити відеокамеру.
15.12.2013 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter