У Поплавського вже готові 15 законопроектів, якщо черкасці підтримають

15 перших законопроектів Михайла Поплавського вже чекають свого часу. Документи розроблялися на основі тисяч звернень мешканців Черкас.
Михайло Михайлович готовий подати ці документи на розгляд парламенту, якщо черкасці довірять йому бути їхнім представником у Верховній Раді.

У Поплавського вже готові 15 законопроектів, якщо черкасці підтримають

— Михайле Михайловичу, розкажіть про кожен законопроект. Гадаю, черкасцям буде цікаво почути, що один із них — про призначення виборів мера Черкас.

— Вибори мера – перше, що сьогодні потрібно місту. Адже громада вже довгий час без господаря. Відтак обласний центр потерпає від численних проблем, а місцеві чиновники просто ігнорують потреби черкасців. Тому, якщо громада обере мене своїм представником у Верховній Раді, я відразу ж ініціюватиму законопроект про призначення виборів мера Черкас.

— Для багатьох черкасців важливі й економічні законопроекти: про створення вільної економічної зони у Черкасах та наповнення місцевого бюджету.

— Ви знаєте, що в Черкасах дуже складний економічний стан. Занепад малого та середнього бізнесу, найвищий рівень безробіття не обійшли місто стороною. Аби вирішити ці проблеми я ініціюватиму створення в місті вільної економічної зони, підприємництво буде звільнене від податків та тиску з боку державних органів. Це стимулюватиме його розвиток й дасть змогу створити нові робочі місця. Крім того, нам потрібно наповнити місцевий бюджет, аби громада міста могла вирішувати комунальні та інші проблеми: від ремонту доріг до забезпечення усім необхідним лікарень, шкіл та дитсадків.

— Кому покликаний допомогти ваш законопроект про розвиток комунального транспорту Черкас?


— Сьогодні в місті приватні маршрутки, які грабують людей непомірними цінами на проїзд, практично витіснили тролейбуси. Я вважаю, що нам потрібно розвивати саме комунальний транспорт, а приватників слід змусити знизити ціни й возити пільговиків безкоштовно.

— Ви присвятили відразу 3 законопроекти соціально незахищеним верствам у Черкасах. Чого зараз перш за все потребують пенсіонери?


— Найперше, що, на мою думку слід зробити, — це скасувати цю ганебну пенсійну реформу, яка підвищила пенсійний вік людей. По-друге, необхідно підвищити прожитковий мінімум для людей: мінімальні пенсії до 3000, допомоги дітям – до 3000, і мінімальні зарплати до 4000 гривень.

— Не секрет, що й медичний захист черкасців потребує втручання та змін на краще. Ви присвятили два законопроекти охороні здоров’я…

— Сьогодні у черкаської медицини є дві основні проблеми: відсутність фінансування та чиновники без серця. Тому, по-перше, у Верховній Раді я вимагатиму додаткового фінансування черкаської медицини, хоча б на рівні Львова або Полтави. А по-друге, я ініціюю заборону чиновниками закривати існуючі медичні заклади.

— Вам близька освітня галузь які ваші законодавчі напрацювання в цій сфері?


— Освіта — це основа основ для кожної людини. Нам варто пригадати всі найкращі надбання вітчизняної освітньої системи та поєднати їх із найкращим іноземним досвідом. Так ми отримаємо сучасну систему освіти в Україні. Крім того, звичайно, необхідно піднімати рівень життя наших вчителів. Це – так само моє завдання у Верховній Раді.

— Наділити громаду правом відкликання мажоритарних депутатів — це смілива ініціатива, яку ви також обіцяєте втілити…


— Я вважаю, що громада, яка обрала свого представника, повинна мати право його завчасно відкликати за погану роботу. Якщо надати громаді таке право, то депутати будуть краще працювати, з’явиться відповідальність.
12.12.2013 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter