ТСН: Львів повстав через штурм Євромайдану: оголошено мобілізацію, дзвонять церковні дзвони

ТСН: Львів повстав через штурм Євромайдану: оголошено мобілізацію, дзвонять церковні дзвони З ночі містом їздять автоколони і сигналять, закликаючи людей їхати до Києва підтримувати Євромайдан. Львів’яни сотнями вирушають до Києва на підмогу протестувальникам На Євромайдан вже виїхали сотні людей зі Львова, повідомляє кореспондент ТСН.
У місті вночі мобілізувалися активісти, які збирали добровольців на поїздку до Києва. Близько 4 ранку Львів "підірвала" новина про штурм Євромайдану у столиці. Перша реакція Львова - з ночі містом їдять автоколони, гучно сигналять, будять людей і закликають негайно їхати до столиці.
О 5.50 зі Львова до Києва вирушив потяг "Хюндай". За інформацією ТСН, близько 300 львів'ян цим потягом вирушили на підмогу євромайданівцям. Потяг прибуває до столиці близько 11 ранку. У львівських церквах дзвонять дзвони, людей скликають на молитву за мир і спокій в Україні. Нагадаємо, близько 3 ранку на Євромайдан почали з'їжджатися кияни. Євромайдан кричав: "Київ! Вставай!". Небайдужі водії готові підвозити людей до центру безкоштовно. Автомобілістам радять заливати бензин в каністри.
11.12.2013 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter