На черкаському євромайдані афганця Червонописького закликали знятися на користь Даценка

На черкаському євромайдані афганця Червонописького закликали знятися на користь Даценка Мітингувальники на черкаському євромайдані звернулись із закликом до кандидата в депутати по 197-му виборчому окрузі Сергія Червонописького знятись на користь єдиного кандидата від опозиції по цьому округу, лідера черкаської опозиції Леоніда Даценка.
Як інформують у прес-службі Леоніда Даценка, надію на те, що в нинішній ситуації в країні Червонописький може зайняти таку позицію, дали дії Української спілки ветеранів Афганістану по захисту мітингувальників у столиці. Сергій Червонописький, як керівник цього об’єднання афганців, виступив із заявою, в якій засудив дії влади і висловив повну підтримку євромайдану. На доказ своїх слів, він вивів на мітинг у столиці своїх бойових побратимів.
“Сьогодні момент істини для всіх, і треба бути принциповим до кінця. Леонід Даценко вже переміг на минулорічних парламентських виборах, а влада брутально, застосовуючи “Беркут”, вкрала в нього цю перемогу. Наше відкрите протистояння із фальсифікаторами і брехунами почалось ще рік тому. Зараз євромайдан у столиці стоїть із тих же причин, через які утворився наш “проблемний” округ, – через брехню влади, через її неповагу до людей, через зажерливість і безкарність чиновників. Якщо Сергій Червонописький підтримує народ у його бажанні змінити таку владу, то він мав би визнати і перемогу Даценка та знятись на його користь”, – заявили мітингувальники.
Як ми вже повідомляли, наприкінці листопада черкаська влада визначилася з кандидатурою особи, котрій владі сприятиме на повторних виборах по 197 ОВО. За даними джерела Провінції, цією людиною є голова Української спілки ветеранів Афганістану, самовисуванець Сергій Червонописький.
Голів Золотоніської, Канівської, Черкаської районних державних адміністрацій зобов`язали забезпечити повне сприяння агітаційній кампанії Червонописького.
04.12.2013 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter