29 грудня в Черкаській області хмарно зі снігом, на дорогах ожеледиця, від 4° морозу до 1° тепла

29 грудня в Черкаській області хмарно зі снігом, на дорогах ожеледиця, від 4° морозу до 1° теплаЯк повідомили в Черкаському гідрометцентрі, на 08:00 на Черкащині 3° морозу, вітер південно-західний, 9-14 м/с. Відносна вологість повітря 91% - суттєво не зміниться. Атмосферний тиск 740 мм.рт.ст. –залишиться низьким.

Північні циклони продовжують забезпечувати наш регіон снігом у супроводі посиленого вітру. Минулої ночі випало ще 2-5 мм снігу. Сьогодні в перший половині дня Черкащина залишиться в зоні досить інтенсивних опадів, надалі можливі окремі «заряди снігу». 🌡️Збережеться слабко морозний температурний фон, проте посилений вітер додаватиме відчуття холоду.

Вчасне очищення зараз доріг і тротуарів - запорука безпечного руху для всіх. Надалі прогнозуємо посилення морозів і снігова «каша» перетвориться в лід.

За прогнозом: хмарно. Сніг. Видимість 2-4 км. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, хуртовина. Температура від 4° морозу до 1° тепла, у Черкасах 0-2º морозу.
29.12.2025 08:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter