Останні дні травня на Черкащині будуть по-літньому теплими, - Гідрометцентр

Кліматичний маятник, що із 19 травня хитнувся з аномального холоду в літнє тепло, продовжує збільшувати позитивне відхилення температурного фону і завершить весну на високій температурній ноті. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У вівторок, 28 травня, переважатиме сонячна та суха погода. Температура вночі 11-16°, вдень 23-28°. 29-31 травня, буде мінлива погода: вранці типово безхмарне небо, після обіду гримлять грози, а надвечір все заспокоюється. Температура вночі 12-17º, вдень 22-27º.

За попередніми прогностичними розрахунками, календарне літо у нашому регіоні розпочнеться з високих 27-29 градусів, але подібні показники трапляються часто, тому не варто чекати температурних рекордів.

Ситуація з пожежною небезпекою не втішна, в лісах області переважає найвищій – 5 клас! Дотримуйтеся правил пожежної безпеки та проявляйте обережність у поводженні з вогнем у приватному житловому секторі, а також перебуваючи у лісових масивах на відкритих територіях та біля торфовищ.
27.05.2024 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter