У найближчі дні в Черкаській області пануватиме суха, сонячна й по-літньому тепла погода

У найближчі дні в Черкаській області пануватиме суха, сонячна й по-літньому тепла погода Висотний антициклон, що сформувався у середній тропосфері, на цьому тижні забезпечить черкащину сонячною, сухою та літньою погодою. Про це інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

До 11 квітня температура вночі 8-13°, вдень 21-26°. Із 12 квітня свіжий північний вітер «розбавить» високі градуси. Температура вдень лише 15-20°, ніч залишиться теплою 8-13°.

За попередніми прогностичними розрахунками, із 15 квітня до нашого регіону наблизиться атлантичний циклон, який порушить літню ідилію: задощить, температура знизиться на 4-6°. У понижених формах рельєфу можливі заморозки.

У той час, коли Черкащина насолоджується розкішною погодою, на Одещині та українському Криму, де чітко проявляється вплив рельєфу та моря, температура повітря лише 16-18°, а води 7-11°.

За даними ДСНС України, в Україні за три місяці цього року у природних екосистемах сталося понад 3,7 тис. пожеж. На Черкащині вже встановися високий 4 клас, місцями надзвичайний 5 клас пожежної небезпеки. Тому рятувальникам потрібно бути напоготові – зростає ймовірність лісових пожеж, населенню не нехтувати правилами пожежної небезпеки.
09.04.2024 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter