12-13 січня на Черкащині морози посиляться, але ни вихідних - чергове потепління

Початок січня на Черкащині видався відносно теплим. Температура повітря перевищувала звичні показники і більше відповідала березневій. Найхолодніша ніч з 10º морозу видалася 8 січня, в решту часу міцних морозів не було. Наразі на синоптичну арену виходить антициклон «Berhnard». Залучене в його циркуляцію арктичне повітря поширюється на Черкащину і на нас чекає морозна серія без істотних опадів.

Про погоду на тиждень розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. При зниженні температури повітря, яке вже відбувається снігова каша, тала вода будуть підмерзати, тому на дорогах і тротуарах буде слизько. У вівторок, 11 січня, температура вночі 4-9º морозу, вдень 2-7º морозу.

Напередодні свята Маланки, 12-13 січня, морози посиляться. Температура 12 січня впродовж доби 8-13º морозу. 13 січня вночі 14-19º морозу, вдень 3-8º морозу.

За синоптичними розрахунками, на свято Василя, 14 січня, синоптична ситуація знову зміниться. До керування погоди приступить черговий Північно-Атлантичний циклон зумовлюючи невеликі опади та послаблення морозів. Температура вночі 4-9º морозу, вдень близько 0º. Рвучкий вітер 17-22 м/с, посилюватиме відчуття холоду.

Така некомфортна погода збережеться і в суботу, 15 січня. При таких коливаннях температури значна ймовірність ожеледних явищ.

Денис Сирцов

Провінція
11.01.2022 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter