На Черкащині справжньої зими слід чекати ще мінімум два тижні

Як інформує директор Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань, впродовж робочого тижня на Черкащині утримається дощова й туманна погода.

Глибока багатоцентрова циклонічна депресія один за одним надсилає до нашого регіону циклонічні вихори.

7 грудня вночі 2-4º тепла, вдень 7-9º тепла. Інтенсивність опадів збільшиться. Надходження хвиль тепла провокуватиме утворення туманів, з видимістю 200-500 м.
У середу атмосферний фронт відкриє доступ холодному повітрю, температура повітря знизиться і впродовж доби утримається у межах +4..-1º, а в четвер температура продовжить знижуватися: 1-6º морозу, вдень +2..-3º. До дощів приєднаються мокрий сніг та сніг, навіть льодовий дощ. І звичайно при такій синоптичній ситуації прогнозуємо на дорогах ожеледицю.

З огляду на це учасникам дорожнього руху слід пам’ятати, що із появою зимових опадів небезпечними стають дороги і тротуари, зростає загроза виникнення дорожньо-транспортних пригод, а також зростає кількість травмованих людей.

Оскільки атмосфера динамічна, погода мінлива, тому у п'ятницю чекаємо перерву в опадах. Температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-6º тепла.

Вихідними температурний фон підвищиться на 3-5º. І впродовж доби утримається в межах 3-8º тепла.

За попередніми оцінками, зимового режиму погоди з усіма його атрибутами не прогнозуємо ще два тижні.

Кіндрат Булавін

Провінція
07.12.2021 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter