Цього тижня на Черкащині нічні морози, поривчастий вітер та аномально високий атмосферний тиск

Осінь вступила у завершальну стадію – передзимʼя, із зменшенням світлового дня, ми невпинно наближаємось до зими. Температурний маятник хитнувся у бік метеорологічної зими, оскільки розпочався потужний заток холоду. Про погоду на тиждень розповів начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

У вівторок, середу та четвер у нашому регіоні прогнозуємо зимовий режим погоди. Температура вночі 4-9º морозу, вдень 0-5º тепла. Температурний фон 2º морозу, що перенесе нас у кліматичне майбутнє середини грудня. У цей період опадів не чекаємо.

До випробовування холоду приєднається аномально високий атмосферний тиск. 19 листопада погода зміниться. Оскільки до її керування приступить Атлантика. Циклони, які завжди псують погоду будуть далеко від Черкащини і 19-22 листопада атмосферними фронтами лише «зачіпатимуть» наш регіон невеликими дощами місцями з мокрим снігом.

Дискомфорту додаватиме поривчастий вітер. Температура вночі 3° тепла – 2° морозу, вдень 2-7º тепла. Атмосферний тиск знизиться, що може негативно позначитися на самопочутті метеозалежних.

Кіндрат Булавін

Провінція
15.11.2021 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter