1-2 лютого на Черкащині сніжитиме. На вихідних відчутно похолодає

Сьогодні вдень та найближчої ночі сніг продовжить засипати наш регіон на фоні слабких морозів. Причина - проходження серії атмосферних фронтів балканського циклону. Інтенсивність снігопадузменшиться лише на ранок 2 лютого. На дорогах снігові накати, ожеледиця. Про це інформують у Черкаському гідрометцентрі.

Завтра і в наступні 2 дні наш регіон залишатиметься в зоні південних повітряних течій, у відносно теплій повітряній масі, періодичні опади будуть слабкими, місцями утворюватимуться тумани. Температура повітря вночі очікується в межах 1-6º морозу, вдень тимчасово підвищиться від 0º до 2-4º тепла.

«Єврозима» пануватиме в нашому краї до кінця робочого тижня. Переважно похмура, волога та слабко морозна погода, з невеликими коливаннями зниженого атмосферного тиску може негативно впливати на самопочуття людей.
Ближче до вихідних днів, зі зміною повітряних течій на північний напрямок, відчутно похолодає, за середньостроковим прогнозом нічні морози сягатимуть до 14º❗, суттєвих опадів не очікується.

Дороги і тротуари будуть слизькими, існує небезпека сповзання снігу з дахів будинків.

Підсумки січня 2021 року. Особливістю минулого місяця була контрастна погода: перша і остання декада виявилися аномально теплими, а в середина місяця - аномально холодна. Середньомісячна температура повітря виявилася на 3-4º вище кліматичної норми. Місяць був забезпечений опадами, випало 130-160% норми. Сніговий покрив залягає рівномірно, його висота становить 17-24 см, лише у Чигирині 6 см. Промерзання ґрунту практично відсутнє. На водних об’єктах області відмічається неповний льодостав. Лід тонкий, крихкий і виходити на нього вкрай небезпечно.
01.02.2021 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter