Цього тижня на Черкащині щодня добова температура знижуватиметься на 1-2 градуси

Цього тижня на Черкащині щодня добова температура знижуватиметься на 1-2 градуси  На Черкащині утримується ідеальна осіння погода, яка дозволила «підтягнути» польові та господарські роботи, сприяла доброму відпочинку. Температурний фон 7-9º тепла, що на 3-5º вище кліматичної норми. Ночі видалися досить теплими 4-6º тепла. В деяких районах області в ранкові та нічні години виникали тумани. А вдень температура досягала 11-13º тепла.

За прогнозом, на Черкащині дуже поступово, але холодає.Цей тиждень обіцяє бути в межах середніх кліматичних показників, відзначає начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Антициклон із центральної Європи намагається зайняти місце циклону, який відходить все далі на схід. Він розганятиме хмари і на Черкащині, але зумовить поступове похолодання на 1-2º кожного дня.

Найближчої ночі очікується вночі близько 0º, завтра вдень 3-8º тепла. Наступні 2 ночі будуть із заморозками 2-4º, вдень 3-5º тепла. Прохолодна, без істотних опадів погода утримається до кінця робочого тижня.
09.11.2020 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter