Минулої суботи в Черкасах за півгодини випала півмісячна норма опадів

Як інформує директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань, на Черкащині продовжує панувати спека, середньодобова температура перевищує багатолітні значення на 6-8°. Вдень повітря розігрівається до 30° і вище, а в південно-східних районах області навіть до 35-36 градусів.

4 липня в ряді районів Черкащини були оновлені температурні рекорди.

Серед рекордсменів по спеці і наше місто Черкаси, де температура підвищувалася до 34,5°, попередній рекорд максимуму за цей день 33,5°, протримався із 1954 року. Новий абсолютний максимум на 4 липня у Чигирині 36,2º, що вище попереднього на 2º зафіксованого у 2002 році.

Атмосферний фронт, який надто активізувався саме над східною частиною Черкащини, зумовив шквалисте посилення вітру до 17 м/с (Черкаси), грози, град 5-7 мм та зливові дощі. Епіцентром негоди виявилися саме Черкаси, де за 40 хвилин випало майже півмісячної норми, що призвело до підтоплення деяких районів міста.
Минулої суботи в Черкасах за півгодини випала півмісячна норма опадів

Внаслідок ускладнення погодних умов та спрацювання систем захисту, було відключено ЛЕП 10 кВ - 9 з них 6 частково, та ТП - 79 та порушено електропостачання 6 населених пунктів області, з них 5 частково.
06.07.2020 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter