На Великдень на Черкащині слід очікувати помірно теплу погоду

У неділю, 19 квітня, велике свято – Світле Христове Воскресіння, Великдень. Втім, не зважаючи на весняну погоду, радітимемо Христовому Воскресінню вдома, наголошує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Зазвичай, за його словами, друга половина квітня на Черкащині характеризується перебудовою атмосферних процесів. Тому, погода буває нестійкою та нестабільною. Так, наприклад, у 2003 році в цей час було прохолодно і сухо: вночі спостерігалися заморозки до 5°, денний максимум не перевищував 10-13° тепла. В 2012 році, навпаки – спостерігалася дощова погода, і вдень і вночі температура трималася в межах +10+13°. За останні 10 років найтепліше у період 15-20 квітня – до +27° вдень було в 2016 році.

За прогнозом, у суботу-неділю завдяки впливу периферії західного антициклону, очікується невелика хмарність, але без істотних опадів. Вітер з північного заходу тимчасове дещо послабиться. прохолодні ніч та ранок (лише 1-3º тепла) із заморозками на земній поверхні, зміняться помірно – теплим днем, до 11-13º тепла.

На другій день Великодня хмарності побільшає, покапає дощиком, та стане дещо прохолодніше.
17.04.2020 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter