З вівторка на Черкащині - похолодання, у середу й четвер - дощі та мокрий сніг

З вівторка на Черкащині - похолодання, у середу й четвер - дощі та мокрий сніг Березень не передав теплу естафету своєму наступнику квітню, і з початку місяця спостерігаються заморозки. Після помірно теплих вихідних погода продовжує швидко змінюватися. Сьогодні, завдяки антициклону все ще відносно сонячно, тепло-15..20°, але вітряно. Проте цей сплеск тепла короткочасний, оскільки надалі – переважатиме циклонічний характер погоди, відзначає начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Вже у вівторок стане прориватися холодний атмосферний фронт, зарядять короткочасні зливи, увечері, коли поривчастий вітер змінить свій напрям на північно-західний, місцями може зриватися мокрий сніг, під кінець дня – різке зниження атмосферного тиску та температури.

Середа і четвер будуть самими непогожими і холодними, опади триватимуть у змішаній фазі, тобто у вигляді дощу і мокрого снігу, випаде близько 30% місячної норми (6-12 мм). Мінімальна температура близько 0°, вдень лише 6 – 12° тепла. Це відкине нас по температурі на початок квітня. Дискомфорту додаватиме штормовий вітер 15-20 м/с.

Фінал тижня теж особливо не порадує. У тил пірнаючих циклонів, продовжить надходити свіже повітря з акваторії арктичних морів з температурою на 3-4° нижче норми, тож знову місцями опади вночі 1-6º тепла, денна температура 10-15º тепла.

Щодо подальших перспектив, то Віталій Постригань відзначає, що тільки в останній декаді квітня тепло все ж повернеться.
13.04.2020 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter