Цього тижня на Черкащині стабільно 0..+5 та без опадів

Цього тижня на Черкащині стабільно 0..+5 та без опадів За інформацією обласного гідрометцентру, зима на Черкащині розвивається істотно тепліша за норму. Причиною таких відхилень стали циклони атлантичного походження, які продовжують переміщуватися по північним широтам, час від часу надсилаючи у наш регіон тепле повітря Атлантики, тому температурний фон вище кліматичної норми.

Цього тижня керувати погодою буде антициклон, тому істотних змін у синоптичній ситуації не очікується. Переважатиме суха та відносно тепла, майже весняна погода. Температура вночі 0-5 морозу, вдень 0-5º тепла.

Втім із 18 січня на Черкащині похолодає. З північних широт на Черкащину почне надходити холодне арктичне повітря. Температурний фон знизиться на 3-5º. Вночі 5-10º, вдень 0-5º морозу. Із 21 січня значно активізуються атмосферні розділи атлантичних циклонів, які зумовлять опади, переважно у вигляд снігу. Холодна з опадами погода утримається до 28 січня, що зумовить встановлення снігового покриву та появу льодових явищ на водних об’єктах області.
13.01.2020 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter