У суботу в Черкаській області очікуютьс заморозки на грунті

У суботу в Черкаській області очікуютьс заморозки на грунті За інформацією обласного гідроиметцентру, в суботу, в найхолоднішу ніч, очікують на грунті заморозки до 0-3º, вдень також прохолодно та без суттєвих опадів. Водночас неділя відзначиться сухою, більш теплою погодою з денними 16-21º та поривчастим вітром.

Зауважимо, на Черкащині спостерігається нестійкий характер погоди. Середньодобові температури знизилися до 11-12º, що в межах та дещо нижче кліматичної норми. Максимальні температури не перевищували 15-17º, мінімальна знижувалася до 4-7º. По всій території області пройшли невеликі дощі, до 1 мм. Максимальна швидкість вітру 11-14 м/с, місцями досягала 16-19 м/с.

За прогнозом, і наступної доби синоптична ситуація не зазнає суттєвих змін. Малорухомий північний циклон, повний сил, продовжує надсилати холодне повітря. Тому стовпчики термометрів опустяться ще нижче: вночі та вранці в повітрі очікується лише 1-6º, а на ґрунті можливі заморозки 0-3º, вдень на фоні невеликих дощів прохолодно 10-15º.
19.09.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter