Гідрометцентр: На Черкащину повертається тепло. І схоже, що надовго

Гідрометцентр: На Черкащину повертається тепло. І схоже, що надовго За інформацією Черкаського гідрометцентру, знову обширний антициклон з північного-сходу впевнено приступає до керування погодою. Він захистить нашу територію від дощових хмар як із заходу, так і з півдня. Разом з ним на Черкащину повертається «оксамитовий сезон», і, схоже, надовго. Про це повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Тож у вихідні насолоджуємося сухою, сонячною, маловітряною погодою. Сонце вже нижче над лінією горизонту, тому дарує лагідне тепло вдень 23-28º. Ночі, при малій хмарності, залишаються освіжаючими 9-14º.

На новому робочому тижні антициклон продовжить утримувати на Черкащині суху та дуже теплу погоду. Температура вночі 9..13º, вдень 23..28º.

Втім, загалом останніми днями здавалося літо здало позиції. Після спекотних днів на початку вересня +30..32º, було лише +18..20º. Зміну погоди приніс холодний атмосферний фронт, який нажаль дуже нерівномірно розподілив дощі, як по області, так і по Україні. Лише в окремих пунктах південно-заходу Черкащини їх кількість була найбільшою в області, і однією з найбільших в державі – 20 мм. На решті ж площ не більше 3 мм, подекуди обійшлося без дощу.
06.09.2019 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter