На цьому тижні в Черкаській області очікується повернення незначних морозів

На цьому тижні в Черкаській області очікується повернення незначних морозів За інформацією Черкаського гідрометцентру, погода цього тижня в області відзначиться чергуванням тепла та холоду на фоні незначних опадів. Сонячним обіцяє бути лише початок тижня. Вже сьогодні вночі температура знизиться до 2-7º морозу.

Найхолодніше очікується 22-23 лютого, морози вночі сягатимуть -4..-9º, вдень -2..-5º. У решту днів температура вночі 0-5º морозу, вдень 1-5º тепла. Опади у вигляді мокрого снігу та снігу чекаємо 21-22 лютого.

З 29 січня температурний фон вище норми на 7-9º та відповідає другій половині березня. Сніг продовжує танути, на сьогодні висота – 1-10 см, грунт талий. Малі річки та верхня частина Кременчуцького водосховища майже очистилися від льоду. Значного підвищення рівнів води поки що не відмічається.

Відсутність стійкого осередку холоду, який звичайно буває на сході, дає змогу сподіватися, що справжня зима вже не повернеться, хоча ймовірні «хвилі холоду». Як і характерно для ранніх весен, «поступовість» весняного наступу переважатиме і надалі.
18.02.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter