У найближчі дні на Черкащині - помірні морози. На Водохреще очікується відлига

У найближчі дні на Черкащині - помірні морози. На Водохреще очікується відлига Черкащина перебуває у владі глибокого та обширного північно-атлантичного циклону, який перекрив доступ арктичного холоду та спровокував різке падіння атмосферного тиску, який за добу знизився аж на 9 одиниць. За прогнозом, у наступні дві доби утримаються помірні морози, вночі 6..11º та невеликі вдень 1..6º, повідомляє начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Оскільки, циклони знаходяться далеко за межами нашого регіону, суттєвих опадів не чекаємо. Дискомфорту додаватиме поривчастий вітер, який місцями посилюватиметься до 15-20 м/с.

Надалі погоду формуватиме більш тепле атлантичне повітря, тому на фоні невеликих опадів, температури підвищаться вночі 4..9º морозу, вдень близько 0º.

На свято Водохреще очікується слабко морозна погода з температурами впродовж доби -1..+1º. Любителям Хрещенських купань слід бути уважними та обережними – незважаючи на товщину льоду на Кременчуцькому водосховищі 20-27 см, відлиги послаблюють його міцність, подекуди є промоїни та ополонки, а тому лід ненадійний. Із 21 січня прогнозуємо зниження температури.
14.01.2019 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter