Уночі 25 жовтня на Черкащині очікують дощі з мокрим снігом та вітер 15-20 м/с

Уночі 25 жовтня на Черкащині очікують дощі з мокрим снігом та вітер 15-20 м/сЗа інформацією Черкаського гідролметцентру, 24-25 жовтня північноатлантичний циклон різко змінить погоду на Черкащині. Ще вчора в область разом із північними вітрами почало надходити прохолодне повітря. Завтра активний циклон продовжить свій натиск. 24 жовтня прогнозують дощі, а вночі 25 жовтня – дощі з мокрим снігом, штормовий вітер 15-20 м/с, вдень температури становитимуть лише 3..8°. Про це повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Проте, мокрий сніг буде танути і поки не призведе до формування снігового покриву. Впродовж 23-25 жовтня циклон спровокує істотне зниження атмосферного тиску – на 20-30 одиниць, тому в цей період слід бути уважним до свого здоров’я, а головне – заспокоїтися!

До речі, нинішня позитивна температурна аномалія становить аж 5º. Це вже 4 хвиля тепла з початку осені. За кліматом, аномальне тепло в середині жовтня, після прохолоди на початку місяця явище нетипове і спостерігається 1 раз на 20 років.

Минулої п’ятниці у Смілі встановлено новий рекорд максимальної температури повітря +27,3°. Така температура у цей день була найвищою не тільки по області, а й в Україні.

На наступних вихідних знову буде сонячно, температура підвищиться на кілька градусів, однак літніх значень вже чекати не варто.
22.10.2018 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter