У найближчі дні Черкащина опиниться в зоні нестійкої погоди

У найближчі дні Черкащина опиниться в зоні нестійкої погодиЗа інформацією Черкаського обласного гідрометцентру, сьогодні синоптична ситуація у нашому регіоні змінюється. Улоговина циклону з півдня потіснила східний антициклон. Тому, сьогодні поступово хмарність збільшилася, атмосферний тиск падає, що збільшує вірогідність дощів. Проте, температурний ний фон утримується вищим за норму на 5-6º і більше відповідає середині літа. Вдень температура повітря 24..29º, у Черкасах 26..28º. Вітер східний, 5-10 м/с

У найближчі дні Черкащина опиниться в зоні нестійкої погоди, з коливаннями температури та окремими дощами. Так, до кінця робочого тижня в більш теплій передній частині улоговини очікується дещо підвищений температурний фон та південний напрямок вітрів на фоні окремих переважно невеликих дощів.

У вихідні в тиловій частині улоговини вітри змінять свій напрямок на північний, похолодає, пройдуть більш інтенсивні дощі.

Дощі, які можливі у найближчі 2 доби, суттєво не вплинуть на поповнення вологозапасів ґрунту, але в окремих районах сприятимуть зниженню показника пожежної небезпеки в екосистемах.
05.09.2018 19:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter