Негода в Черкаській області триватиме ще кілька днів, - гідрометцентр

Як інформує начальник обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, на Черкащині триває серія циклонів з півдня. Зараз східна та центральна частини Черкащини перебувають в епіцентрі 2-ого. Випадає сніг, місцями сильний при посиленому вітрі, хуртовини, які утворюють снігові замети. Висота снігу в області на сьогодні вже становить 22-40 см., при нормі – 12 см, а у снігових заметах аж 50-80 см.

Особливість нинішньої ситуації – велика кількість снігу на фоні морозної погоди.

Сьогодні до кінця дня випадатиме сніг, подекуди сильний, спостерігатимуться хуртовини, снігові перемети, на автошляхах погіршуватиметься видимість, існуватимуть умови для утворення снігових накатів. Середня висота снігового покриву за сьогоднішній день та наступну ніч може збільшитися ще на 10-15 см. На зменшення інтенсивності опадів розраховуємо наступної ночі, коли циклон залишить територію області. Проте, вночі знову тимчасово посиляться морози – на заході області до -17°, на решті території – до -12..14°.

У п'ятницю вдень буде час перепочити. Далі нас чекає 3-ій південний вихор із комплексом небезпечних зимових явищ, при цьому морози вже послабшають.
01.03.2018 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter