Сьогодні вночі в Черкаській області зафіксовано найнижчу температуру повітря цієї зими

Сьогодні вночі в Черкаській області зафіксовано найнижчу температуру повітря цієї зими Як інформує керівник Черкаського гідрометцентру Віталій Постригань, сьогодні вночі в більшості районів Черкащини морози сягали 20-21º – це поки що найнижча температура в області з початку зими. Причина такого аномального холоду – ультраполярне вторгнення арктичного повітря. Проте, температурних рекордів лютого 2012 року, коли морози досягали 31-32º, не перебито.

Отже, слід вдягати теплий просторий одяг, бажано із натуральних тканин, споживати більш калорійну їжу та не вживати алкоголь.

Як не дивно, але ця хвиля холоду охопила навіть південь Європи. Старий світ не бачив таких морозів останні 5 років. А Італія, Хорватія і Греція переживають нетипові для них снігопади.

Нинішня хвиля холоду затяжна, а тому погоду Черкащини продовжить формувати арктичне повітря. Наступної ночі температура повітря знижуватиметься до 16-18 морозу. А вже вдень 27 лютого погода ускладниться: атмосферні фронти Балканського циклону принесуть у наш регіон снігопади, хуртовини з поривами вітру 15-20 м/с, денна температура 6-11º морозу. Після проходження циклону морози знову тимчасово посиляться до 18-20º.

На початку березня адвекція арктичного повітря припиниться, проте холодна погода на фоні періодичних опадів збережеться. Орієнтовно з 3 березня нічні морози послаблятися до 5-10º.
26.02.2018 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter