У Черкасах додатково відкрили 7 пунктів обігріву

За інформацією Черкаського МВК, з 27 січня ще у семи місцях Черкас діятимуть цілодобові пункти обігріву. Там можна не лише відігрітися, але й попити гарячого чаю, посмакувати бутербродами та печивом. Відкриття цих пунктів ініціювала міська влада.
Як пояснив заступник міського голови Олексій Леонов, це пов’язане із тим, що протягом найближчих двох тижнів синоптики обіцяють температуру, нижчу 25 градусів.
Пункти обігріву діятимуть:
- Соснівський територіальний центр (вул. Пушкіна, 13 а)
- Придніпровський територіальний центр (пров. Короткий, 4)
- Смілянська, 4 (будівля колишньої музичної школи)
- Приміщення міськвиконкому (вул. Б. Вишневецького, 36)
- Тараскова, 10, 3-й під’їзд (комітет самоорганізації)
- Чехова, 9а (комітет самоорганізації населення)
- Г. Дніпра, 29, поряд із ЗОШ № 31 (комітет самоорганізації населення)
Із середи у Черкасах уже встановили пункт обігріву для безхатченків. У спеціальній палатці, розташованій біля Парку Перемога, можна буде зігрітись, випити гарячого чаю, з’їсти бутерброд. Такий мобільний пункт організували спільно МНС, Червоний хрест та міська влада.
27.01.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:24 28.01.2012 Oksana_Kolisnyk:
Як поєдуватимуться заняття музикою на Смілянській, 4 з перебуванням безхатченків? В цьому приміщенні, якщо міська влада забула, ще займаються учні муз. школи №2. Що скаже на це сан. станція? Там немає окремого входу. Зате неподалік (у дворах через Смілянську) є приміщення колишнього фонду захисту від нещасних випадків та травматизму, розташоване в блоці з теплопунктом. Окреме й тепле.Думали?