Гідрометцентр: Температура води в Дніпрі в районі Черкас вже +15

Гідрометцентр: Температура води в Дніпрі в районі Черкас вже +15 Як інформують у Черкаському обласному центрі з гідрометереології, минулої ночі, переміщуючись через західні райони Черкащини, південний циклон зумовив дощі різної інтенсивності: Умань, Звенигородка – 21-22 мм або 1,5 декадних норми, Канів, Сміла – 10 мм, Золотоноша, Жашків та Черкаси 5-6 мм, Чигирин – 2 мм. Про це повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Проте потужний циклон вже відійшов за межі України, поступаючись місцем холодному антициклону зі Скандинавії. З поривчастими північними вітрами на Черкащину знову завітає холодне арктичне повітря. Зі стихійних явищ 6-7 травня в нічні та ранкові години на ґрунті та місцями у повітрі очікуються заморозки інтенсивністю 0-5°.

7-8 травня опадів не передбачається, термічний режим значно підвищиться – вдень стовпчики термометрів підвищуватимуться до 16-21° тепла. На свято Перемоги теж буде тепло, проте місцями можливі грозові дощі. Та вже 10 травня дощів побільшає, циклон з півдня принесе на Черкащину вологу повітряну масу, спостерігатимуться грози.

Температура води у Дніпрі біля Черкас на 8 годину ранку 5 травня становила 15°.
06.05.2014 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter