DataLife Engine > Події > Начальником управління економічного розвитку Черкаської міськради призначено кандидата наук Богдана Бєлова

Начальником управління економічного розвитку Черкаської міськради призначено кандидата наук Богдана Бєлова


5-11-2013, 14:05. Разместил: victor
Начальником управління економічного розвитку Черкаської міськради призначено кандидата наук Богдана Бєлова Як інформують у Черкаській міській раді, з 5 листопада заступником директора департаменту-начальником управління економічного розвитку департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради призначено Богдана Бєлова.
Богдан Бєлов у 2004 році завершив навчання у Черкаському державному технологічному університеті і є магістром із економіки і підприємництва.
Після закінчення вищого навчального закладу він працював завідуючим цеху, потім – директором ЗАТ «Драбівське міжгосподарське інкубаторно-птахівниче підприємство».
З листопада 2004 по листопад 2007 року Богдан Бєлов навчався в аспірантурі Черкаського державного технологічного університету.
З 2007 по 2011 рік – працював там викладачем і старшим викладачем.
А з червня 2011 року – доцентом кафедри банківської та страхової справи Черкаського державного технологічного університету.
До речі, у 2009 році Богдан Бєлов став кандидатом економічних наук.
Віктор Білоусов висловив сподівання, що здобуті знання молодий фахівець (народився 21 лютого 1982 року) успішно застосовуватиме на новій посаді.
Попередній заступниа директора департаменту-начальника управління Андрій Рубльов звільнився з посади у зв’язку з переїздом до іншого міста.

Вернуться назад