DataLife Engine > Події > У Лебедині на Шполянщині відкрили меморіальну дошку на честь полеглих воїнів на стіні місцевого ліцею

У Лебедині на Шполянщині відкрили меморіальну дошку на честь полеглих воїнів на стіні місцевого ліцею


Сегодня, 16:25. Разместил: victor
Як повідомили в ГУНП у Черкаській області, в селі Лебедин вшанували пам'ять Героїв, які віддали життя за волю України. Серед імен, увічнених на меморіальній дошці Лебединського ліцею № 1 — офіцер поліції Євгеній Крамаренко, який загинув на Донеччині під час виконання бойового завдання.

У заході взяли участь керівник кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області, бійці стрілецького батальйону «Чорна ласка», представники місцевої влади, духовенство, громада, а також рідні та близькі полеглого воїна.
У Лебедині на Шполянщині відкрили меморіальну дошку на честь полеглих воїнів на стіні місцевого ліцею

Керівництво обласної поліції разом із побратимами Євгенія поклали квіти до меморіалу та вшанували пам'ять полеглих хвилиною мовчання.


Вернуться назад