DataLife Engine > Події > Черкаські сапери продовжують розміновувати деокуповані землі на Харківщині

Черкаські сапери продовжують розміновувати деокуповані землі на Харківщині


13-05-2026, 09:55. Разместил: victor
Черкаські сапери продовжують розміновувати деокуповані землі на Харківщині Сапери ДСНС Черкащини продовжують розміновувати деокуповані території Харківщини, щодня очищаючи українську землю від смертельної небезпеки, залишеної війною.

Як повідомили в ГУ ДСНС у Черкаській області, міни та нерозірвані боєприпаси й досі загрожують життю людей, тому робота саперів — надзвичайно важлива і вкрай небезпечна. Кожен метр обстеженої території — це крок до безпеки, відновлення та повернення людей до звичного життя.

Вернуться назад