DataLife Engine > Події > Учора на спеціальному полігоні було знищено 62 боєприпаси, які назбирали на Черкащині за останні дні

Учора на спеціальному полігоні було знищено 62 боєприпаси, які назбирали на Черкащині за останні дні


12-04-2012, 10:40. Разместил: victor
9 квітня в лісовому масиві поблизу села Виграїв Корсунь-Шевченківського району місцевим населенням було виявлено 4 артилерійські снаряди діаметром 152 міліметри. Обстеживши прилеглу територію, піротехніки додатково виявили ще 44 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни.
10 квітня дня у лісосмузі поблизу Лисянки місцевий житель натрапив на предмет, схожий на снаряд. Про знахідку чоловік повідомив рятувальників. Піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення обстежила вказану територію та вилучила 4 артилерійські снаряди різного калібру та 1 мінометну міну.
11 квітня у селі Іскрено Шполянського району на території приватного домоволодіння під час проведення земляних робіт господар виявив 2 артснаряди діаметром 152 міліметри. Прибувши до місця події, вибухонебезпечні предмети були вилучені піротехніками для подальшого їх знищення.
Загалом протягом останніх двох днів піротехніки МНС вилучили 62 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни, які 11 квітня були знищені на спеціальному полігоні.
Учора на спеціальному полігоні було знищено 62 боєприпаси, які назбирали на Черкащині за останні дні

УМНС в Черкаській області

Вернуться назад