Державна служба охорони пропонує новорічні знижки для охочих поставити квартиру під охорону

Державна служба охорони пропонує новорічні знижки для охочих поставити квартиру під охорону Як нагадують у Державній службі охорони, новорічні та різдвяні свята - не за горами. Саме в цей період, коли тисячі громадян залишають свої домівки та їдуть відпочивати, зростає кількість квартирних крадіжок.
Для того, щоб захистити населення від злодіїв та заощадити кошти громадян, проводиться передноворічна акція «Квартира під охорону». З 10 по 25 грудня 2013 року монтажні роботи по обладнанню засобами охоронної сигналізації квартир здійснюватимуться зі знижкою 50%.
Із початку цього року жертвами квартирних крадіжок стали 357 мешканців Черкащини. Але жодна з домівок, за недоторканістю яких пильнує Державна служба охорони, не була пограбована. Найбільше таких злочинів було скоєно у містах Черкаси, Сміла та Умань. Найпоширеніші шляхи проникнення зловмисників у приміщення: вільний доступ, злом серцевини замка або ж злом самого замка та проникнення через вікно або балкон до квартир, що розташовані на перших поверхах.
03.12.2013 18:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter