4 грудня Черкаси приймуть естафету «Черкащина. Віхи 60-річної історії»

4 грудня Черкаси приймуть естафету «Черкащина. Віхи 60-річної історії»4 грудня о 14.00 в міському будинку ім. І. Кулика відбудуться урочистості з нагоди продовження обласної естафети, присвяченої 60-річчю утворення Черкаської області. Символи естафети – рушник та альбом «Черкащина. Віхи 60-річної історії». Естафету місту Черкаси передасть Черкаський район.
Метою естафети є відзначення 60-річного ювілею від дня утворення області, а також сприяння вивченню і популяризації досягнень місті районів Черкащини за роки існування області. Завданнями естафети є активізація пошукової роботи з дослідження кращих зразків традиційної культури краю та вивчення невідомих сторінок історії Черкащини, починаючи з 1954 року.
Як інформують у міській раді Черкас, естафета обійшла вже всі райони та міста області. Стартувала вона 8 січня у Драбівському районі, а завершальний пунктом є місто Черкаси. Кожен учасник естафети заповнив альбом ілюстрованою інформацією про життя району, а також вишив рушник орнаментом, характерним даної місцевості.
03.12.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter