Поки в Україні чуби трішать за євроінтеграцію, хата вільних демократів з краю: крім суда патрона, їх нічого більше не цікавить

Поки в Україні чуби трішать за євроінтеграцію, хата вільних демократів з краю: крім суда патрона, їх нічого більше не цікавить Поки в Україні чуби трішать за євроінтеграцію, хата вільних демократів з краю: крім суда патрона, їх нічого більше не цікавить Поки в Україні люди б`ються на вулицях за євроінтеграцію, яку кожен розуміє по-своєму, черкаська партія вільних демократів живе окремим життям. От 4 грудня в Києві відбудеться чергове судове засідання по справі Сергія Одарича. Яка там бійка на Майдані? Який штурм АП? До чого відставка Януковича й Азарова? Такими дрібними питаннями вільні демократи не переймаються...

Наступне засідання у розгляді кримінальної справи, порушеної щодо Сергія Одарича, призначено на 4 грудня, повідомляє прес-служба ПВД. Під час цього засідання продовжать заслуховувати і допитувати свідків зі сторони обвинувачення.

- Я задоволений тим, як пройшов допит свідків зі сторони обвинувачення. Було з’ясовано багато обставин, які інкримінувалися прокурором. Вони були розбиті вщент. Твердження, буцімто звільнення Валентини Мироненко призвело до серйозних захворювань, не витримує критики. Вона не звернулася в лікарню, а лише в поліклініку. Більше того, заступник Анатолій Прокопов, який відвіз її в поліклініку, протягом кількох тижнів лікування, навіть не потурбувався про її стан здоров’я. А поганий стан потерплої, як виявився під час допиту свідка, визначався на підставі її слів, - говорить Сергій Одарич.
Дуже цікаві були свідчення керівника кадрової служби Володимира Баглая. Вони повністю спростували твердження прокуратури про упередження ставлення до працівників. Як виявилося, кадрова служба постійно перевіряла, чи є працівник на робочому місці. Хоча Валентина Мироненко доводила, що перевірки стосувалися лише її, мовляв це і було не упередження ставлення керівництва.
02.12.2013 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter