Поплавський: Сьогодні в Черкасах безвладдя, не вирішується жодне питання

Днями кандидат у народні депутати України по 194 ОВО Михайло Поплавський провів зустрічі з жителями Черкас. Поспілкуватися з Поплавським черкащани могли на площі неподалік Будинку торгівлі, біля кінотеатру «Мир», на вулиці Петровського, проспекті Хіміків та бульварі Шевченка.
Поплавський: Сьогодні в Черкасах безвладдя, не вирішується жодне питання

Незважаючи на холодну погоду, навколо Поплавського щоразу збиралося багато черкащан, які розповідали про проблеми міста і свого мікрорайону та просили Поплавського про допомогу. Піднімалося питання руху громадського транспорту, комунальних негараздів, ремонту доріг.
- Сьогодні в Черкасах безвладдя, не вирішується жодне питання. З одного боку в місті немає господаря, з іншого – черкащани не мають свого представника у Верховній Раді. Отже, проблеми людей просто немає кому вирішувати, – заявив Михайло Поплавський.
Одним із найболючіших питань, яке ставилося черкасцями під час зустрічей, був низький рівень пенсійного забезпечення.
- Із першого грудня мінімальна пенсія складатиме 949 гривень. На ці гроші неможливо прожити! Пенсійна реформа підняла пенсійний вік настільки, що не всі доживають до пенсії. Це геноцид проти українського народу! Я вважаю, що мінімальна пенсія повинна складати 2-3 тисячі гривень, а люди, які пропрацювали 30-40 років, повинні отримувати більше 4 тисяч гривень, – наголосив Михайло Михайлович.
На зустріч зі своїми виборцями, які мешкають на проспекті Хіміків, Михайло Поплавський приїхав із керівником субпідрядного підприємства «Електромонтаж-424» Володимиром Халаєм.
- До моїх агітаційних наметів щодня приходять жителі проспекту Хіміків. Вони постійно скаржаться на відсутність освітлення в під’їздах. Ми приїхали до вас разом, щоб розібратися у проблемі та визначити можливі шляхи виходу з неї, – сказав Поплавський.
Володимир Халай зауважив, що проблема криється в елементарній нестачі коштів для закупівлі лампочок. Кандидат у нардепи Михайло Поплавський викликав у проблемні під’їзди аварійні бригади, щоб розібратися в питанні, та пообіцяв найближчим часом посприяти вирішенню проблеми.
Крім того, до Михайла Михайловича вкотре звернулись із проханням розібратися з відновленням руху тролейбусів у вихідні.
- Мене сьогодні вже тричі просили вирішити проблему з тролейбусами. Вона – дуже гостро стоїть у Черкасах. Місцева влада просто економить електроенергію таким чином. Але я вважаю, що економити на своїх громадянах – це не гідно,– заявив Поплавський.
02.12.2013 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter