В Умані розпочали реконструкцію парку Шевченка. На черзі - парк Черняхівського

Завдяки поданій Антоном Яценком Постанові ВР в Умані розпочали реконструкцію парку імені Тараса Шевченка. На черзі реконструкція парку імені Черняхівського
У рамках підготовки до відзначення 200–річчя з Дня народження Тараса Шевченка в Умані активно розпочалися роботи з реконструкції парку Тараса Шевченка.
Один з міських парків, розбитий у 70-х роках минулого століття, д знаходився в занедбаному стані і потребував реконструкції, проте, його оновлення відкладалося через брак фінансування.
В Умані розпочали реконструкцію парку  Шевченка. На черзі - парк Черняхівського

Завдяки поданій народним депутатом України Антоном Яценком і прийнятій депутатами Постанові Верховної Ради України № 2211 «Про підготовку та відзначення 200-річчя від Дня народження Т. Шевченка» були виділені кошти на реконструкцію місць, пов’язаних із іменем видатного поета.
Зокрема, в Умані розпочато реконструкцію шевченківського парку.
За проектом реконструкції, в парку планують встановити фонтани, облаштувати прилеглу до парку територію, зокрема здійснити її озеленення, заміну тротуарної доріжки та облаштувати місце для автостоянки. Також в парку буде удосконалено систему освітлення, відремонтовано та встановлено нові лавки та ліхтарі. Особливу увагу комунальники планують приділити дощовій каналізації, яка майже не функціонує. Також заплановано укріпити опори під самим пам’ятником Тарасу Шевченку.
В Умані розпочали реконструкцію парку  Шевченка. На черзі - парк Черняхівського

Завершити реконструкцію парку будівельники намагатимуться у 2014 році.
Постанова подана до Верховної Ради народним депутатом України Антоном Яценком, була підтримано представниками всіх парламентськими фракцій.
- Розуміючи роль постаті Тараса Шевченка, ім’я якого стало символом України у світі, народні депутати прийняли постанову без обговорення. Взагалі, вважаю, що в культурній столиці, якою є Умань, всі парки міста мають бути приведені до належного стану. Наступного року плануємо розпочати роботи з реконструкції парку ім.. І. Черняхівського, - прокоментував Антон Яценко.
Роксана Христич
02.12.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter