ПВД: Воротнік програв суд Бродському й мусить вибачитися. На черзі ще 3 позови

ПВД: Воротнік програв суд Бродському й мусить вибачитися. На черзі ще 3 позовиЯк повідомляє прес-служба черкаських вільних демократів, депутат Черкаської міської ради Валерій Воротник має вибачитися перед Михайлом Бродським й спростувати недостовірну інформацію, а також виплатити йому символічну суму моральної шкоди. Таке рішення 27 листопада ухвалив Соснівський районний суд Черкас. Повідомляється, що рішення було прийняте заочно, бо відповідач жодного разу не з’явився на судові засідання, хоча належним чином був про це поінформований.

Отримані від Валерія Воротника гроші Михайло Бродський планує скерувати на розвиток дитячого баскетболу у Черкасах. Вибачитися, розмістити спростування і виплатити моральну шкоду він має протягом 10 днів після того, як рішення суду вступить у законну силу.

За словами адвоката Миколи Кудрявцева, нині в судах перебувають ще три позови проти Валерія Воротника. По усім ним передбачене як спростування недостовірної інформації і вибачення, так і виплата моральної шкоди. По одній із справ співвідвовідчам є соціальна мережа «Фейсбук». Адже Валерій Воротник оприлюднював недостовірну інформацію ще й там.
28.11.2013 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter