Поплавський: Я вже став головним "ліфтером" на Митниці

У четвер кандидат у народні депутати по виборчому округу №194 Михайло Поплавський зустрівся з мешканцями будинків №14,16,18 на вулиці Героїв Сталінграду на Митниці. Черкащани поскаржилися про наболіле – несправні ліфти. Мешканці Митниці подякували Михайлу Поплавському за поновлення роботи 9 ліфтів, які відремонтували після минулого візиту Михайла Михайловича. У той же час ще 9 ліфтів, які мали бути запущені, все ще стоять. Директор ПП «Промелектробуд - 2000» Володимир Халай сказав, що 4 ліфти вже готові, проте не введені в експлуатацію.
Поплавський: Я вже став головним "ліфтером" на Митниці

«Не вистачає підписів відповідальних представників місцевої влади, я прошу Михайла Поплавського знову втрутитись у ситуацію», – сказав Володимир Халай.
«Я переконуюсь у тому, що в місті немає господаря, кожен підпис потрібно виборювати. Я знову мушу втрутитись у ситуацію, адже вже пообіцяв мешканцям Митниці добитися, щоб ліфти були запущені в експлуатацію», – зазначив Михайло Поплавський.
Поплавський: Я вже став головним "ліфтером" на Митниці

Крім того, жителі «Митниці» попросили Поплавського посприяти у вирішенні інших питань: відновленні руху тролейбусів за маршрутом №10 у вихідні, поновлення роботи місцевого ринку. А також черкащани звернулись із проханням до Поплавського стати на захист дитячої поліклініки №2, яку місцеві чиновники від медицини постійно хочуть «оптимізувати».
«Я вже є головним «ліфтером» Митниці, тому спробую вирішувати й інші проблеми, адже питань дуже багато і всі вони актуальні», – зазначив Поплавський.
28.11.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter