За кошти Світового банку на черкаському водоканалі придбали два британські екскаватори

За кошти Світового банку на черкаському водоканалі придбали два британські екскаватори Як інформують на черкаському водоканалі, автопарк КП «Черкасиводоканал» поповнився двома потужними екскаваторами британського виробництва. Ключі від нової спецтехніки працівникам Водоканалу вручив помічник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Гіренко. Техніка придбана завдяки співпраці з Міністерством за кошти Світового банку у рамках реалізації інвестиційного проекту.
- Дані спецмашини мають високу продуктивність і, я сподіваюсь, що ви зможете в повному обсязі оцінити їх роботу, - зазначив помічник Міністра Олександр Гіренко.
Черкаський водоканал обслуговує понад сімсот кілометрів водопровідних та каналізаційних мереж. Така кількість комунікацій вимагає потужної технічної бази та достатньої чисельності автотранспортної та землерийної техніки. За допомогою нових екскаваторів можна виконувати цілий ряд робіт: від розкопування місця пошкодженої ділянки мережі до вантажно-розвантажувальних робіт. Відтак збільшуються функціональні можливості кожного виїзду бригади.
- Екскаватори «JCB» виробництва Великобританії, які ми отримали завдяки співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України – вагомий внесок у розвиток нашого підприємства, - говорить директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. – Від транспорту в нашій роботі залежить оперативне усунення аварійних ситуацій у місті, а такі сучасні екскаватори дадуть нам усі умови для ефективного проведення планових та термінових ремонтних робіт на відомчих об'єктах.
28.11.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter